Způsoby platby a dopravy

Provozovatelem internetového obchodu https://cwcollection.cz/ je společnost CAPE WINES COLLECTION s.r.o., se sídlem Údolní 212/1, 147 00 Praha 4, identifikační číslo: 04107331, DIČ CZ04107331.

Způsoby platby

Platbu za nákup je možno uskutečnit:

  1. Převodem na bankovní účet společnosti – zboží je vyexpedováno až po připsání peněžní částky na účet prodávajícího.
  2. Dobírkou – platba probíhá při předávání zboží kurýrní, či doručovatelskou společností.
  3. Hotovostní platba při osobním odběru – platba probíhá při předání zboží.

Způsoby dodání zboží

1. Osobní odběr – Praha 4 – zdarma

V případě osobního odběru v kancelářích CAPE WINES COLLECTION s.r.o. můžete platit hotově anebo převodem na bankovní účet společnosti.

Zboží je možné odebrat v kanceláři CAPE WINES COLLECTION s.r.o., se sídlem Údolní 212/1, 147 00 Praha 4, PO-PÁ  10.00- 16.00

 

2. Značkové doručení po Praze – s poplatkem 249 Kč

V případě značkového doručení po Praze můžete platit hotově anebo převodem na bankovní účet společnosti. V případě, že budete platit převodem na bankovní účet, bude zboží expedováno až po připsání platby na účet.

Pokud objednávka proběhne v pracovních dnech do 18:00, bude zboží doručeno další pracovní den v čase mezi 10 – 17 hod. O přesném čase doručení Vás budeme předem informovat.

 

3. Přepravní službou po území celé ČR – DPD – s poplatkem 149 Kč

V případě doručení přepravní službou DPD je možné platit hotově na dobírku (zaplatíte +39Kč ) anebo převodem na bankovní účet společnosti. V případě, že budete platit převodem na bankovní účet, bude zboží expedováno až po připsání platby na účet.

Pokud objednávka proběhne v pracovních dnech do 18:00, bude zboží doručeno obvykle do 48 hodin od objednávky v čase mezi 10 – 17 hod. O přesném čase doručení Vás bude informovat přepravce.

V den expedice Vám bude zaslán email s číslem balíku a datem doručení. Pokud by Vám termín nevyhovoval, můžete si jej po dohodě s dopravcem změnit. Doručení můžete například přesunout na následující pracovní den.

Zákazník má povinnost zboží při přebírání pečlivě zkontrolovat a zjistit jeho správný obsah a také neporušený obal.

Osobní odběr na jednom z výdejních míst DPD  – s poplatkem 99 Kč

U osobního odběru v rámci sítě výdejních míst DPD můžete platit hotově anebo na některých odběrných místech kartou. Zaplatit můžete i převodem na bankovní účet společnosti.

Mapu odběrných míst DPD najdete zde.

 

4. Express doručení v Praze – Messenger – s poplatkem 299 Kč

U expresního doručení v rámci Prahy můžete platit na dobírku. U platby na dobírku zaplatíte navíc 25 Kč.

Zboží je obvykle doručené do 180-240 min od objednávky, v případě objednávky v pracovních dnech do 15:00. Jinak následující pracovní den.

Doručení probíhá v pracovní dny mezi 10 – 18:00 hod. O přesném čase doručení Vás bude informovat přepravce.